KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12757197

nr 1275 7197

Etsning

Haller, signerad. Stockholms Stadshus. Motivet: 25x31 cm

Utrop:

600 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:29:26